Cześć! Nazywam się Natalia i mam nadzieję, że już niebawem spotkam się z Tobą na lekcji! Jednak zanim poznam Ciebie, chcę opowiedzieć Ci trochę o sobie, moim wykształceniu i doświadczeniu jako nauczyciel i korepetytor.
Mimo że przez ostatnie kilka lat pracowałam w międzynarodowej firmie w obszarze human resources, to nauczanie języków obcych towarzyszyło mi przez cały okres kariery zawodowej. Zawsze sprawiało mi to ogromną przyjemność, a udzielanie korepetycji traktowałam jak moją osobistą misję. Niedawno postanowiłam porzucić pracę w korpo (nigdy nie miałam do tego serca!) i zostać nauczycielem na pełen etat.
Przez ostatnie 10 lat udzielałam korepetycji z zakresu trzech języków:

  • polskiego 
  • hiszpańskiego
  • angielskiego


Uczyłam osoby w każdym wieku i na każdym poziomie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracowałam własne metody nauczania, które jak dotąd mnie nie zawiodły. Jednak zawsze jestem otwarta na sugestie ucznia i biorę pod uwagę jego indywidualne zainteresowania i potrzeby.
Prywatnie jestem wolontariuszką w fundacji Zwierzęca Polana oraz opiekunką suczki Buby (widoczna na zdjęciu!).  Czytam fantastykę,  gram w gry i nade wszystko kocham naturę. 

 

  • 2010: ukończenie klasy dwujęzycznej hiszpańskiej w XXII LO im. José Martí w Warszawie
  • 2013- 2016: studia na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich, sekcja hiszpańska
  • 2016: ukończenie studiów magisterskich na wydziale Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego (praca magisterska z zakresu językoznawstwa)

 Język angielski towarzyszy mi od wielu lat. Pierwsze angielskie kroki stawiałam już w podstawówce, jednak ostateczną biegłość osiągnęłam dzięki wieloletniej pracy w środowisku międzynarodowym oraz nieustannym szlifowaniu umiejętności dzięki naukom moich kolegów native speakerów.

 


 

Ukończenie Filologii Polskiej pozwala mi nie tylko uczyć języka polskiego jako obcego, lecz także dobrze i zrozumiale tłumaczyć zasady gramatyki innych języków. Ponadto zawsze dbam o to, aby moi uczniowie stosowali zasady poprawnej kompozycji tekstu i stylistyki. 

 

 

 

 

  1. pl
  2. en
  3. es
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Spanglish - Angielski & Hiszpański

hello@spanglish.pl

+48 696 766 188

 

Potrzebujesz spersonalizowanej oferty? Masz pomysł na współpracę? Zadzwoń!

Porozmawiajmy!